Стань майстром перманентного макіяжу та почни заробляти від 1000$/міс
Стань майстром перманентного макіяжу та почни заробляти від 1000$/міс
Чому дівчата обирають саме цю професію?
Послуга перманентного макіяжу є дуже популярною в Україні. Для вивчення професії не потрібно багато часу та навичок, найголовніше – багато практики, а у нашій школі у вас буде її багато. Ну і найголовніше – легко відкрити свій бізнес та вийти на дохід 40.000₴+
Курс складатиметься з двух частин
Теорія заснована на базовій інформації про татуаж брів, очей (століття) та губ. Ви дізнаєтеся про те, що таке перманентний макіяж, його особливості та нюанси, види, техніки, способи реалізації, можливості, як правильно та безпечно виконувати процедуру, все про підготовку робочого місця, організацію місця для клієнта.
Практична частина заснована на відпрацювання отриманих знань. Ми навчимо вас ставити руку, відчувати глибину шкіри, робити штрихи, розтушовку, працювати з пігментами та квітами, а також змішувати їх. Практика буде проводитися на штучній шкірі та моделях.
ТЕОРІЯ
ПРАКТИКА
Бренд заснований у 2011 році і з того часу активно розвивається та масштабується.
Спеціалізація мережі досить широка, але основний напрямок це тату і пірсинг індустрія. Ми підняли сферу на новий, високий рівень стандартів. Сьогодні 2022 рік, а переважна більшість фахівців ще працює у неналежних умовах без знання мінімальних правил, з неякісним обладнанням та витратними матеріалами.
А головне не несуть за це перед клієнтом. Тому наша мета – це Безпека та надання послуг на найвищому рівні, у кожному місті України, Польщі, Німеччині, Чехії, Угорщині, Литви, Іспанії та Болгарії. VeAn - Гарантія якості та сервісу!
VEAN TATTOO - ЦЕ НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ТАТУ СТУДІЙ У СВІТІ
Сьогодні наші учні успішно працюють по всьому світу, багато з них стали нашими партнерами та відкрили свої власні тату-студії з нашою допомогою!
Диплом міжнародного зразка. Після навчання ви отримаєте диплом схвалений асоціацією тату-майстрів України, з яким Ви з легкістю зможете влаштуватися за кордон.
Запис уроків розділу "Теорія" у подарунок
Коли ви навчаєтесь у нас, то отримуєте доступ до знань не лише свого навчального майстра, а й досвіду інших майстрів нашої великої батьківщини!
Величезні знижки. Ви отримаєте найкращі ціни в Україні на всі інструменти та розхідники для роботи. Жоден постачальник не зможе запропонувати найкращі умови.
Індивідуальний підхід до кожного учня. Ми беремо лише на індивідуальне навчання, щоб кожен наш учень отримував якісне навчання та сам вибирав час занять, який йому підходить.
Теоретичні та практичні знання, які допоможуть Вам стати затребуваним майстром та добре заробляти.
УСІ УЧНІ ОТРИМАЮТЬ
Чому навчання саме у нас?
Після проходження курсів ви зможете стати частиною нашої великої та дружної родини VeAn.
Даємо розстрочку навчання. Наше навчання має бути доступне кожному!
Унікальна методика навчання, яку ніхто не повторив в Україні!
Ми найбільша мережа тату у світі, у нас більше 100 салонів по всьому світу.
Гнучкий графік навчання. Ми підлаштовуємось під кожного учня індивідуально, щоб Вам було комфортно.
Диплом міжнародного зразка схвалений асоціацією тату-майстрів України.
Дізнатись вартість
Залиште свої контактні дані і незабаром з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Він відповість на всі ваші запитання і запише Вас.
*Під час запису на курс навчання за акцією - передоплата не повертається, але у вас завжди є можливість перенести період навчання на іншу дату.
Close
Contact us
Телефон
Telegram
Viber